Preklad

Hľadáte kvalitný preklad od prekladateľov s dlhoročnými skúsenosťami?
Potrebujete lokalizovať informácie z angličtiny alebo nemčiny?
Prinášate zahraničný produkt na slovenský trh?

Či už sa práve chystáte nakupovať tovar v zahraničí a predávať ho na Slovensku, lokalizujete softvér alebo chcete použiť zahraničný text na svojich stránkach, potrebujete prekladateľa. Najlepší prekladateľ hlavne dokonale ovláda jazyk, do ktorého prekladá. Presne takí sú aj naši prekladatelia – odborníci, ktorí dokážu vo svojom materinskom jazyku vyčarovať divy.

Predtým, než sa rozhodnete využiť naše služby, musíme sa vám k niečomu priznať – nie sme prekladateľská agentúra. Nepoznáme desiatky jazykov a stovky odborov. Ale v tom, čo robíme, sa vyznáme a snažíme sa patriť medzi tých najlepších. Preto sa zameriavame iba na malý počet jazykov – v súčasnosti medzi ne patrí angličtina a nemčina, ktoré lokalizujeme do slovenčiny.

Prečo vôbec prekladať? Iba lokalizovaný produkt je možné používať efektívne a s využitím jeho úplného potenciálu. Práca so slovom nás živí a baví. Prejavuje sa to aj na našich prekladoch. Ako najlepšie preložiť určitý výraz? Vytvoriť nový termín alebo prispôsobiť anglický? Aký výraz sa používa obvykle na internete? Jednotné alebo množné číslo? Vždy sa snažíme nájsť preklad, vďaka ktorému bude možné preloženému textu porozumieť čo najjednoduchšie a najjednoznačnejšie.

Preklad od nás:

 • Je minimálne taký dobrý ako originál (a niekedy aj lepší).
 • Dodržiava pravidlá gramatika a pravopisu.
 • Drží sa zaužívanej terminológie i termínov, ktoré nám dodáte.

 

Aktuálne ceny sú uvedené v našom cenníku.

KONTAKTUJTE NÁS PRE VIAC INFORMÁCIÍ

Svoju požiadavku môžete zaslať na kontakt@akopisat.sk alebo vyplňte kontaktný formulár.


  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa

  Kontrola

  captcha