Pokračujeme

Tak sa to konečne stalo. Web Akopísať.sk znovu ožíva. Po dlhšej dobe bez aktivity začíname písať nové články, opäť ponúkame naše služby, vymýšľame nové nápady. Skrátka, opäť sústredíme naše kreatívne sily na rozvoj.

História

copywritingové službyStránky začali fungovať v roku 2010. Podľa štatistík je jasné, že mali raketový štart. Od začiatku web prinášal články o tom, ako písať (v širokom zmysle), a tiež ponúkal služby copywritingu. Za všetkým stála hlavne jedna osoba – Ján Baláž. Písal články, hľadal spolupracovníkov, získaval klientov a komunikoval s nimi. Návštevnosť stúpala, počet spokojných klientov tiež.

Na prelome rokov 2012 a 2013 sa však Ján Baláž rozhodol fungovanie stránok ukončiť a venovať sa iným aktivitám. Na dlhú dobu posledný článok bol na blogu zverejnený v auguste 2012. Tweet z januára 2013 ešte donedávna oznamoval, že web končí s ponukou služieb copywritingu. Na začiatku roka 2013 sa však našťastie našiel kupec, ktorý mal záujem stránky prevziať.

Novým majiteľom sa stal Martin Babic. Chcel pokračovať tam, kde začal Ján Baláž. Svoje plány však nikdy nezrealizoval. V auguste 2014 som stránky prevzal ako ich nový majiteľ. Po mesiacoch príprav, zbierania nápadov (ale tiež fungovania v obmedzenom režime) teraz web začína svoju novú éru. Pozrime sa spolu, aké zmeny sa udiali a čo je v pláne.

Zmeny

Zmenili sme ponuku našich služieb. Niektoré sme prestali ponúkať, iné sme ponúkať začali. A ďalšie máme ešte v pláne pridať. Chceme sa orientovať skôr na tých, ktorí sú sami aktívni, podnikajú, sú tvoriví. Na tých, ktorí chcú veci robiť lepšie – a my im v tom radi pomôžeme. Skúsenosť vraví, že s takými ľuďmi sa najlepšie spolupracuje. Preto sme prestali ponúkať služby ako písanie seminárnych prác, ktoré bolo od nás najčastejšie požadované s nejasnými požiadavkami a zdarma. Medzi nové ponúkané služby patria napríklad korektúry alebo tvorba reklamných sloganov.

Čo nás čaká

Budeme opäť pridávať nové príspevky, pričom sme pre vás nachystali niekoľko pravidelných rubrík. Nebudeme o nich hovoriť vopred, ale verte, že je na čo sa tešiť. (Ak by ste si chceli o niečom prečítať, nechajte prosím pod článkom komentár.)

Pri vyhodnocovaní štatistík sme zistili nepríjemnú skutočnosť. Napriek rastúcemu trendu mobilných zariadení sú naše stránky naďalej navštevované hlavne z počítačov. Pri pohľade na naše stránky na mobile je nám jasné prečo. Preto chystáme mobilnú verziu našich stránok.

Máte akékoľvek otázky? Kontaktujte nás!

Michal Ivan, majiteľ webu Akopísať.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *