Naučte sa podnikať, a to hneď raketovo!

Presne v takom duchu sa nesie nový video kurz Martina Mikláša, blogera z Rozhladna.sk. Martin pracoval ako marketingový konzultant v zahraničí, takže sa vo svojom remesle iste vyzná. Čo však ponúka vo svojom bezplatnom video kurze?

kurz raketový štart podnikania

Budete vedieť, ako začať podnikať

Každému je iste jasné, že podnikanie nebude spočiatku až tak jednoduché. Začínajúci podnikateľ má plno starostí a hlavne veľa otázok. Práve mnoho nejasností sa snaží Martin vo svojich videách vysvetliť. Odpovie vám minimálne na tieto otázky:

  • Ako sa stať podnikateľom?
  • Bude ma moja práca baviť aj mi prinášať peniaze?
  • Ako zistím, čo ma baví?
  • Čo zo začiatku robiť?
  • Čo nerobiť?

Ak stojíte pred rozhodnutím, či podnikať, asi si kladiete podobné otázky. Okrem iného sa dozviete aj bližšie informácie o podnikaní. Zistíte, ako sa nezaradiť k neúspešným podnikateľom, ako si organizovať čas a aké výdavky vás čakajú.

Celý kurz obsahuje 4 videá, v ktorých sa postupne dostanete hlbšie do tajov podnikania. Aby ste tieto videá mohli vidieť, stačí zadať svoj e-mail do formulára na stránke kurzu raketového štartu podnikania. A možno po zhliadnutí videí od radosti vyletíte až do vesmíru 😉

Ak to chcete vedieť, tak prví o kurze vedeli tí, čo už odoberali newsletter Martina Mikláša. Inak ste sa o kurze mohli dozvedieť nielen vďaka nám, ale aj z článku na Martinovom blogu.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *