Vianočný prejav pre vás, našich návštevníkov

vianocny-prejavVážení zákazníci, drahí čitatelia!

Francúzsky letec a spisovateľ, Anotine De Saint Exupéry, najlepšie vyjadril to, čo si najviac uvedomujeme práve v tento vianočný čas: “Len srdcom vidí človek správne, to podstatné je očiam neviditeľné.” Radi by sme vám dnes, deň pred nádhernými Vianocami, vyjadrili to, čo cítime.

Ďakujeme vám za vašu dôveru, ktorú ste v nás vložili, keď ste nám napísali. Nie je podstatné, či ste chceli iba radu alebo kompletné napísanie textu. Dôležité je to, že ste verili v naše schopnosti. Dúfame, že sme vaše očakávania splnili. Utvrdzujú nás v tom aj vaše správy, v ktorých je zvečnených  mnoho ľudských osudov. Sme radi, že sme do nich mohli našimi dielami zasiahnuť.

Naše poďakovanie patrí aj tým, ktorí boli iba na našej stránke. Veríme, že ste tu našli to, čo ste hľadali. Pri tejto príležitosti by sme vám všetkým radi niečo sľúbili. V roku 2011 sa budeme ešte viac snažiť, aby ste boli spokojní. Budeme zlepšovať stránku aj naše služby, lebo vy, naši návštevníci, ste pre nás mimoriadne dôležití.

Dovoľte nám, aby sme vám zaželali šťastné a pokojné sviatky prežité s rodinou. Do budúceho roka vám prajeme, aby bol úspešnejší než tento, ktorý sa chýli ku koncu.
Hovorí sa, že prejav má byť krátky. Na záver by sme vám preto v krátkosti a od srdca chceli ešte raz povedať: “Ďakujeme!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *