Nový magazín vhodný aj pre tých, ktorí sa venujú písaniu

zajtraRád by som vám dal do pozornosti nový internetový magazín Zajtra.sk. Mal som totiž tú možnosť vidieť jeho zrod. Po niekoľkomesačnom tehotenstve, rozumej prípravy, sa 30. septembra 2010 narodilo toto pekné bábätko, ktoré si iste zaslúži pozornosť.

Čo tam nájdete?

Najlepšie bude, keď sa na Zajtra.sk pôjdete sami pozrieť a uvidíte, aké sekcie sa tam nachádzajú. V skratke však môžeme povedať, že v magazíne sa bude nachádzať všetko, čo sa týka internetu. Teda aj spomínané písanie napríklad na blogy, potom iste marketing aj za pomoci sociálnych sietí (Facebook totiž nie je len na zabíjanie času) a predpokladám, že silnú podporu bude mať rubrika o dizajne.

Šanca pre vás

Inak viete o tom, že teraz máte šancu získať miesto redaktora? Ak máte blízko k IT, webu alebo grafike, mohli by ste o tom pouvažovať a napísať e-mail (Nezaručujem, že je to stále aktuálne), aby vám náhodou teplé miestečko niekto neobsadil. Ako vidíte, na internete to žije aj počas krízy.

Všetko najlepšie

Na záver by som chcel tomuto jedinečnému projektu popriať veľa úspechov. Na Slovensku asi nie je taký magazín ako Zajtra.sk. Veď málokde sú skvelé informácie podávané zrozumiteľne, objektívne, avšak s pridním subjektívnych skúseností a názorov. Snáď si Zajtra.sk nájde svojich čitateľov a čitatelia si nájdu Zajtra.sk.

Zajtra je už dnes!


2 reakcií na “Nový magazín vhodný aj pre tých, ktorí sa venujú písaniu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *