Reklamácie sú odteraz pre podnikateľov jednoduchšie

Predstavujeme vám ďalší projekt, ktorého názov je veľmi výstižný – Reklamácie.sk. Už začiatkom leta sme vytvorili potrebné texty, ale zhliadnuť ich môžete až teraz po oficiálnom spustení stránky, ktoré bolo dňa 19.9.2011.

reklamacie copywriting

 

Text webstránky musí byť krátky a výstižný

Tohto pravidla sme sa držali, keď sme vytvárali opisné texty. Väčšinu z nich vidíte priamo na hlavnej stránke projektu, ďalšie sa nachádzajú v sekcii “O systéme“.

Cieľom textov bolo predstaviť podnikateľom nový a jedinečný systém pre správu reklamácií. Je až zarážajúce, že doteraz sa o jeho vytvorenie nikto nepokúsil, prvá bola spoločnosť Maurit s.r.o. Podľa reakcií ich klientov sú podnikatelia so systémom spokojní.

Hlavnými výhodami sú hlavne aktualizácie podľa práve platného právneho systému, jednoduchosť prijímania a vybavovania reklamácií, no a napokon možnosť sledovať podrobné štatistiky.

Systém si môžete zadarmo vyskúšať

Čiastočne sme sa podieľali aj na tvorbe textov do aplikácie, ktorá je prístupná len registrovaným užívateľom. Bola to naša premiéra pri vytváraní textu pre aplikáciu a dúfame, že bude zákazníkom všetko zrozumiteľné.
Síce táto práca vyzerá jednoducho, ale všetky tie krátke nápovedy musia do seba zapadať ako puzzle.

Na testovaní celého systému sa podieľalo viacero firiem, vďaka čomu sa už podarilo vybaviť viac ako 400 reklamácií. Vyskúšajte si reklamácie sami a možno tak objavíte nový spôsob, ako ušetriť čas.


3 reakcií na “Reklamácie sú odteraz pre podnikateľov jednoduchšie

  1. Prezrel som si texty na zmieňovanej www stránke. Musím povedať že texty na mňa pôsobili prehľadne a motivujúco službu využiť. Takže práca ktorú ste vykonali, bola vykonaná kvalitne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *